Ortopeda

dr n. med. Agnieszka Dąbek-Szwajlik

Absolwentka kierunku lekarskiego i 5-letnich jednolitych studiów fizjoterapeutycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum w Bydgoszczy. Pani Doktor na przestrzeni wielu lat zdobyła swoje doświadczenie zawodowe pracując w Klinice Ortopedii Dziecięcej SPSK1 PUM w Szczecinie, a następnie w ortopedii dorosłej w Klinice Ortopedii, Traumatologii i Onkologii Narządu Ruchu SPSK1 PUM w Szczecinie. W latach 2015-2016 współpracowała z PZPN w ramach projektu LAMO, gdzie wykorzystywała swoją wiedzę i umiejętności z traumatologii narządu ruchu i medycyny sportowej wśród młodych adeptów piłki nożnej. W listopadzie 2015r. powołana na mecz towarzyski Polska- Słowacja jako lekarz Reprezentacji Polski U-14 w piłce nożnej chłopców, a w 2017r. pełniła rolę lekarza głównej Reprezentacji Polski Kobiet w Piłce Nożnej.
W swoim życiu zawodowym Pani Doktor cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe na licznych szkoleniach w Polsce i za granicą, a w 2022r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Pani Doktor zajmuje się ortopedią dorosłych i dzieci oraz wykonuje USG narządu ruchu i preluksacje (USG bioderek u noworodków).

Konsultacje ortopedyczne dla dzieci i dorosłych. USG bioder u dzieci (preluksacja). Iniekcje dostawowe i okołostawowe.

Przyjmuje we wtorek od godz. 15:00.
Umów się na wizytę telefonicznie +48 784 962 134

Zdjęcie profilowe ortopedy dorosłych i dzieci dr n. med. Agnieszki Dąbek-Szwajlik

Radiolog

dr n. med. Dominik Skupiński

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Specjalista radiologii, diagnostyki obrazowej oraz medycyny nuklearnej posiadający wieloletnie doświadczeniem. Głównym obszarem zainteresowania jest diagnostyka schorzeń narządu ruchu, nerwów obwodowych z uwzględnieniem różnych metod diagnostyki obrazowej m.in. USG, RTG, TK, MR, PET, scyntygrafia. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe, a w 2022 roku uzyskał na Alma Mater tytuł doktora nauk medycznych. Wybitny diagnosta ultrasonograficzny chorób człowieka.

Przyjmuje w środy rano.
Umów się na wizytę telefonicznie +48 784 962 134

Zdjęcie profilowe ultrasonografisty radiologa Dominika Skupińskiego.